motoger

Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2
Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2
Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2
Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2
Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2
Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2
Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2
Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2
Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

części używane poznań
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
moto2.pl
giełda części poznań
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
moto2
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
auto części warszawa
części używane opel
giełda części słomczyn
auto części
auto części poznań
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto szrot
części moto2
auto czesci zamienne
gielda czesci

Cena Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat Cena

Używane części do Volkswagen Passat pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Cylinderek hamulcowy. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2025-01-09 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Cylinderek hamulcowy do Volkswagen Passat B2 przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 7 sztuk tych części samochodowych. Cena Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2 1.9 1988 kombi. Tanio Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2 1.9 1988 kombi. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.9 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1988. Bryła tego samochodu to kombi i jest to pojazd marki Volkswagen. Ten model Passat możliwy jest do zobaczenia w wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem cylinderek hamulcowy . Podobno najczęściej psująca się część do Volkswagen Passat wersja B2. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Volkswagen Passat. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Widziałem wczoraj w gazecie że Volkswagen Passat to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Volkswagen Passat. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam cylinderek hamulcowy do Passat. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem cylinderek hamulcowy. Znalazłem cylinderek hamulcowy w dobrej cenie i dobrym stanie. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem cylinderek hamulcowy do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Volkswagen Passat. Pojawiła się potrzeba znalezienia cylinderek hamulcowy. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Volkswagen Passat. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu cylinderek hamulcowy w Volkswagen Passat. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę cylinderek hamulcowy do Volkswagen Passat. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych motoger.pl i kupiłem tanio cylinderek hamulcowy. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele cylinderek hamulcowy. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2
Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2 Cylinderek hamulcowy Volkswagen Passat B2
Copyright © 2025. MOTOGER.pl